Kalite Politikamız

Nonza mobilya kaliteyi müşteri odaklı bir perspektif ile şirket kültürünün ana ögesi haline  getirmeyi hedefler. Bu doğrultuda  tüm Nonza mobilya çalışanları için kalite bir yaşam biçimidir.

Üretim noktamız sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip edip, bu alandaki tecrübesiyle birleştirmekte bilgisayar destekli tasarım ve ar-ge çalışmalarıyla ürün henüz üretilmeden görsel ve ergonomik kalite konusunda taviz vermeden seçkin kaliteli ahşap mobilyaları üretmektedir. Üretim satış ve satış sonrası hizmetiyle de güven vermektedir. Üretim aşamasında  kullandığımız aparat, bağlantı sistemleri ve mobilya aksesuarlarının tamamı kalite  belgelidir.

Politikamız her türlü müşteri talebi karşılayabilen güvenilir ve sürekli olan kaliteden ödün vermeyen sektöründe  öncü olan gelişen teknolojiyi yakından takip eden dürüstlüğe ve satış sonrası hizmete büyük önem veren zamanı iyi planlayıp  kaliteyi ön planda tutarak  hızlı bir üretim sistemi uygulayan dışa açık uluslararası bir Türk firması  olmaktır.

kalite, belgelerimiz, kalite, belgeleri, nonza ofis, mobilyaları, kalite belgeleri
KALİTE BELGELERİMİZ
30 senelik üretim tecrübesi ile üst düzey üretim kalitesi
OFİS MOBİLYALARIND kalite, ikon
farklı bir devrim geliyor
ofis mobilyaları, farklı bir, devrim geliyor,
ofis mobilyaları, farklı, bir, devrim